Dr. burak karakök

ÇOCUK VE ERGEN RUH SAĞLIĞI UZMANI

dekor

Hakkımda

Uzm. Dr. Burak Karakök 1988 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başlamış olduğu lisans eğitimini başarıyla tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Hacettepe Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda yapmış ve Psikiyatri Uzmanı olmuştur.

Uzm. Dr. Burak Karakök, Hipnoterapi/Hipnoz, Bilişsel Davranışçı Terapi, Oyun Terapisi, Aile ve Evlilik Terapisi, Kişilerarası İlişkiler Terapisi, Psikodinamik psikoterapi eğitimleri almıştır.

Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Katıldığım Sempozyumlar

Ayrıca Bilişsel Davranışçı Terapi Eğitimi ve Süpervizyonu, “Operational Psychodynamic Diagnosis” kursu, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu Kursu (Prof. Dr. Russel A. Barkley), X. Prof. Dr. Atalay Yörükoğlu Çalıştayı Düzenleme Kurulu Üyesi, XI. Prof. Dr. Atalay Yörükoğlu Çalıştayı Düzenleme Kurulu Üyesi, Çocukluk Çağında Özgül Öğrenme Bozukluğu Sempozyumu, 25. Ulusal Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi Otizm Kursu, “Sexual Violence Symposium” , Psikiyatrik Tedavilerde Güncel Sorunlar ve Yaklaşımlar Eğitim Etkinliği, 25. Ulusal Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kongresi gibi birçok ulusal ve uluslararası eğitim ve sempozyumlara katılmıştır.

Tıp Eğitimi

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi

UZMANLIK EĞİTİMİ

Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı

tAMAMLANAN eĞİTİMLER

Hipnoterapi/Hipnoz 100%
Bilişsel Davranışçı Terapi 100%
Oyun Terapisi 100%
Aile ve Evlilik Terapisi 100%
Kişilerarası İlişkiler Terapisi 100%
Psikodinamik Psikoterapi Eğitimleri 100%
Randevu al